Forum FileMaker Strona Główna Forum FileMaker

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy
Autor Wiadomość
filemaker
Administrator

Wysłany: 2012-01-07, 15:35   Zapraszamy

Zapraszamy na forum o FileMaker !

andrzej

Wysłany: 2012-01-07, 16:03   

super forum FileMakera po Polsku :-)

numberfive

Wysłany: 2012-02-15, 20:12   

Mam nadzieję, że forum się rozwinie i trafi do wszystkich użytkowników programu. Na razie jest nas tu garstka, ale to dopiero początki. Nie od razu Rzym zbudowano jak to mawia mądre przysłowie. Dlatego przybywajcie! Przybywajcie!:)

collinsgem 

Wysłany: 2012-02-15, 20:23   

Jak dobrze, że ten program doczekał się w końcu polskiego forum. Zawsze można tutaj bezpośrednio uderzać z jakimiś problemami, bądź wątpliwościami.

Janusz01 

Wysłany: 2012-11-03, 15:32   Witam wszystkich

Trafiłem tu przypadkiem, starając się spisać firmy, które zajmują się u nas wdrażaniem rozwiązań FileMaker'a Pro - lista okazała się najkrótszą, jaką mam... Na szczęście jest kilku "wolnych strzelców". Generalnie, skutkiem różnych doświadczeń, unikam forów, bardziej cenię sobie bezpośrednie kontakty. Mimo to zarejestrowałem się, bo ciekawią mnie doświadczenia innych i raczej chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami. Z FileMaker'em Pro "zadaję" się od roku 1998 (czyli od wersji 4 przez kolejne do 12) i tyle co mogłem zrobiłem dla jego popularyzacji, wspierając dystrybutorów i nowych użytkowników. Nie za wiele z tego na dzień dzisiejszy niestety wynika i Polska jest w ogonie europejskich krajów... Może zamiast się tu dalej przedstawiać, tym, którzy nie czytali, polecę lekturę cyklu, który publikowałem przed ponad rokiem na łamach iMagazine. Dotyczy wprawdzie poprzedniej 11 wersji FMP ale dla mniej zorientowanych, potencjalnych użytkowników może być nadal przydatny...

Odpowiedz do tematu